Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Samochodem do rowu

Redakcja, 20.12.2022, 00:01

Kierujący samochodem marki Opel Meriva wjechał do rowu. Pojazd przewrócił się na bok i 56-latek nie mógł z niego wyjść. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach i wsiadanie za kierownicę będąc wypoczętym i trzeźwym.

← REKLAMA

15 grudnia br., o godzinie 5:00, w miejscowości Osiny (gm. Szadek), kierujący Oplem Meriva, 56-letni mieszkaniec gminy Wodzierady, z nieustalonej na tę chwilę przyczyny, wjechał do rowu. Samochód leżał na boku, uniemożliwiając kierującemu wyjście z pojazdu.

56-latek podróżował sam. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Sieradzu.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj