Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wiedza o bezpieczeństwie w małym palcu

Redakcja, 19.04.2013, 21:05

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Konkurs wiedzy z bezpieczeństwa w ruchu drogowym zorganizowała zduńskowolska policja dla uczniów podstawówek i gimnazjów z terenu powiatu zduńskowolskiego. Najlepsza w obu kategoriach była młodzież z Prusinowic (gm. Szadek).

← REKLAMA

Zawodnicy w trzyosobowych grupach rozwiązywali test składający się z 25 zadań. Należało m.in. odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpiecznej jazdy rowerem po ulicach, czy wykazać się znajomością znaków drogowych.

Andrzej Kucharski, naczelnik wydziału ruchu drogowego KPP w Zduńskiej Woli, podczas wręczania nagród chwalił młodzież za ich wiedzę. A kto był najlepszy?

W kategorii podstawówek pierwsze miejsce należało do szkoły z Prusinowic, którą reprezentowali: Joanna Tylawska, Wiktor Stelmasiak i Dawid Kosiński. Drugie miejsce zajęła podstawówka nr 13 w Karsznicach: Kamila Frach, Kacper Płatek i Bartłomiej Szulc. Nagrody za trzecie miejsce powędrowało do drużyny z Krobanowa: Klaudia Oreputa, Aleksandra Owczarek i Adam Miksa.

Pierwsze miejsce w kategorii gimnazja zdobyli również uczniowie z Prusinowic: Marek Gurazda, Wojciech Snowarki i Sylwester Stelmasiak. Na drugim miejscu triumfowali gimnazjalisci z Szadku: Adam Plichta, Marek Bernasia i Patryk Kupś. Trzecie miejsce należało do uczniów z Czech: Daria Buśko, Natalia Modziąg i Karolina Gruda.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj