Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Biegaj z OSP - trwają zapisy

Redakcja, 26.03.2017, 18:07

Trwają zapisy na dwie imprezy dla biegaczy, zorganizowane przez strażaków z OSP Janiszewice. Mowa tutaj o biegu "5 mil po gminie", oraz "Biegu Świętojańskim".

← REKLAMA

Po sukcesach obu imprez w ubiegłym roku organizatorzy postanowili o kontynuacji obu wydarzeń również w tym roku.

Już 23 czerwca zaplanowany jest "Bieg Świętojański" - bieg dla fanów przeszkód, kąpieli wodnych i czołgania.Bieg Świętojański jest bez wątpienia najatrakcyjniejszą imprezą biegową w regionie. Oprócz "walki" z kolejnymi kilometrami na wszystkich uczestników czekają również dodatkowe przeszkody. Na trasie na pewno nie zabraknie czołgania, skakania, podbiegów, zasieków, wody, a także wielu innych siłowych konkurencji. Impreza wspaniale łączy się z klimatem Nocy Świętojańskiej, a także z miejscem zmagań - stajnią w Gajewnikach. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy znudzili się już rywalizacją na płaskich biegach ulicznych, a także tych, którzy lubią w życiu adrenalinę!

Po sukcesie związanym z organizacją pierwszej edycji nie zwalniamy tempa i już 23. czerwca sportowcy z całej Polski ponownie staną na starcie Biegu Świętojańskiego. W tym roku na pewno na trasie będzie czekało jeszcze więcej niespodzianek. Do zobaczenia!

Bieg jest organizowany w ramach Nocy Świętojańskiej we współpracy z Lokalną Grupą Działania "Podkowa".

Natomiast 24 września "5 mil po gminie" dla wolących płaskie asfaltowe tereny.

5 mil po gminie to idealna propozycja dla tych, którzy lubią rywalizować w biegach asfaltowych. Na wszystkich uczestników - oprócz bogatego pakietu startowego i dobrej strażackiej atmosfery - czeka nietypowy dystans! 5 mil, to doskonały odcinek dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biegach oraz doświadczonych zawodników. W trakcie rywalizacji można odkryć wspaniałe miejsca gminy Zduńska Wola.

W 2016 roku na mecie zameldowało się ponad 70 biegaczy z całego województwa. W tym roku liczymy na Twoją obecność i gwarantujemy uśmiech na twarzy po przekroczeniu mety!

Zapisy i informacje na stronie www.biegajzosp.pl

A tak wyglądały ubiegłoroczne imprezy:
5 mil po gminie - 2016

Bieg Świętojański - 2016

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj