Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Szadek / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Kolarze biorący udział w Międzynarodowym Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków ponownie przejadą przez nasz powiat.

Redakcja, 20.06.2017, 22:49

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

28 czerwca organizatorzy zapraszają na metę pierwszego etapu Wyścigu. Zawodników będziemy oczekiwać od godz. 11.00 przy Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli (ul. Łaska 61)

← REKLAMA


Wjazd kolumny wyściug na teren powiatu zduńskowolkiego zaplanowany jest na godzinę 11:25 w miejscowości Kalinowa. Kolarze dojadą do Zduńskiej Woli przez Zapolice. Kolarze ulicami: Zduńską - Paprocką - Boczną - Łąkową - Orione - Łaską - placem Wolności - Kościelną - Złotą przejadą 3 okrążenia, a wyścig zakończy się na mecie przy Zespole Szkół Elektronicznych przy ul. Łaskiej.

Na czas wyściu ulice te będą całkowicie wyłączone z ruchu. Dodatkowo od godziny 9:00 do godziny 12:00 nieprzejezdna będzie ulica Łaska pomiędzy Spacerową i Kilińskiego. Ma to związek z 9. Mini Wyścigiem "Solidarności"

Od godziny 12:30 do 15:00 zaplanowana jest dekoracja kolarzy i wyłączenie z ruchu odcinka ulicy Łaskiej od Osmolińskiej do Kilińskiego. Policjanci i organizatorzy proszą kierowców o wybór alternatywnych dróg oraz stosowanie się do sygnałów wydawanych przez osoby upoważnione do kierowania ruchem.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj