Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Baraka czyli matko myślę o twojej śmierci

Redakcja, 22.05.2013, 13:59

Na spotkanie promujące najnowszą książkę Romana Tomaszewskiego "Baraka czyli matko myślę o twojej śmierci" zaprasza w najbliższy piątek o godz. 18 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapę"Baraka czyli matko myślę o twojej śmierci" to poetycko filozoficzny obraz życia widzianego poprzez pryzmat matki. Recenzentami książki są: dr Ewelina Wejbert Wąsiewicz z Uniwersytetu Łódzkiego, Marek Wawrzkiewicz - Prezes Związku Literatów Polskich, Jerzy Fryckowski - poeta, filolog (redaktor wydania). Książka ukazała się jako pierwsza z Serii Wydawniczej Zduńskowolana. Okładkę zdobi zdjęcie dziennikarza, fotografa i podróżnika Jurka Pawlety.

Książka promowana będzie w Radio Łódź i w Warszawie w Teatrze Kamienica. Instytucje te objęły całą serię patronatem medialnym. Audycji promującej książkę w Radio Łódź można posłuchać 26 maja w Dzień Matki w godz.21 -22. Mieszkańcy mogą też przyjść osobiście na spotkanie z autorem w piątek, 24 maja o godz. 18 do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zapolicach.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj