Wiadomości / Zapolice

Zwycięstwo MKS w nowym sezonie

Redakcja, 17.08.2014, 12:35

W sobotę 16 sierpnia rozegrano pierwszy mecz w klasie A grupy II okręgu sieradzkiego. Amatorzy Zapolice podejmowali drużynę MKS ze Zduńskiej Woli.

Gospodarze w pierwszej połowie nie potrafili sobie poradzić z atakami gości, którzy to po strzałach Macieja Masłowskiego w 14 i 32 minucie prowadzili już 2:0. Nadmienić trzeba że w bramce Amatorów bardzo dobrze spisał się Wiktor Małoszczyk ( wychowanek MKS), który uratował swój zespół od większej porażki.

W drugiej połowie mecz się bardziej wyrównał a MKS i Amatorzy strzelili jeszcze po jednej bramce. Dla MKS Łukasz Jendrychowski strzelił bramkę w 63 minucie a dla Amatorów Przemysław Aleksandrowicz w 82 minucie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem MKS 3:1.

Amatorzy Zapolice - MKS Zduńska Wola 1:3 (0:2)

Strzelcy bramek: Przemysław Aleksandrowicz 82. - Maciej Masłowski 14. 32., Łukasz Jendrychowski 63.