Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zapolice wygrywają 4:2

Redakcja, 07.03.2016, 12:20

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W minioną sobotę Amatorzy Zapolice rozegrali ostatni mecz kontrolny przed inauguracją rundy wiosennej. Ich przeciwnikiem był GKS Chociw.

← REKLAMA

Spotkanie rozegrano 3x30min. Zwyciężyła drużyna Zapolic 4:2 (2:0, 4:1, 4:2). Dwie bramki dla Amatorów zdobył Przemysław Aleksandrowicz, a po jednym trafieniu dołożyli Kacper Gała oraz Mateusz Jaworski.

- To był już kolejny sparing, gdzie szansę gry dostali juniorzy naszego klubu. Cieszy nas bardzo, że ci młodzi zawodnicy chcą grać i powoli stają się częścią drużyny seniorów. Naprawdę pokazali się z dobrej strony, było widać ich zaangażowanie, a dwóch z nich strzeliło po bramce, co dobrze rokuje na przyszłość - mówi Maciej Przybylski, prezes Amatorów Zapolice.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj