Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Piknik w Pałacu

Redakcja, 26.05.2016, 19:31

W piątek w Pałacu Pstrokonie odbędzie się pierwsza z imprez przygotowanych dla najmłodszych mieszkańców gminy Zapolice. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Piknik w Pałacu.

← REKLAMA

Piknik rozpocznie się w najbliższy piątek o godzinie 16.00. W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji.

- Przygotowaliśmy wiele animacji dla najmłodszych i nieco starszych, konkursy i pokazy. Do organizacji pikniku włączyli się również strażacy ochotnicy z Pstrokoń, którzy zaprezentują sprzęt ratowniczy, a chętnych zabiorą w rejs po stawach. Nie zabraknie też atrakcji artystycznych, zaplanowaliśmy koncert wokalistów GOKiS, a zwieńczeniem imprezy będzie recital znanego, nie tylko w regionie duetu gitarowego 11 String Duo. Wszystko odbędzie się w przestrzeni pięknego parku okalającego klasycystyczny pałac - mówi Tomasz Woźniak, animator GOKiS Zapolice.

Piknik w Pałacu to pierwsza z imprez zorganizowana z okazji Dnia Dziecka w Gminie Zapolice. Kolejna okazja do zabawy pojawi się już 4 czerwca, kiedy w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbędzie się wielki piknik rodzinny pod hasłem "Żyj zdrowo".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj