Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Bawili się w pałacu

Redakcja, 30.05.2016, 07:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Gry, zabawy, malowanie twarzy i nie tylko, kajaki i łodzie ratownictwa, a na zakończenie koncert - to atrakcje, które czekały na najmłodszych na Pikniku w Pałacu zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach.

← REKLAMA

Piknik w Pałacu Pstrokonie odbył się już po raz trzeci. Klimatyczny, przepięknie odrestaurowany park okalający klasycystyczny pałac to wymarzone miejsce na tego typu działania.

- Dzięki uprzejmości właścicieli Pałacu Pstrokonie jesteśmy tu już po raz trzeci i organizujemy imprezę dla dzieci. Miejsce jest wspaniałe, pełne magicznego klimatu, dlatego nie chcemy zaśmiecać go plastikowymi, często kiczowatymi dmuchańcami i krzykliwymi straganami. Ograniczamy się do artystycznych i sportowych animacji i to sprawia, że dzieciaki bawią się doskonale - mówi Tomasz Woźniak, animator GOKiS Zapolice.

Ogromnym powodzeniem cieszyły się sportowe konkursy rodzinne oraz animacje plastyczne. Wielu chętnych korzystało z atrakcji przygotowanych przez strażaków z OSP Pstrokonie, którzy prezentowali sprzęt do ratownictwa wodnego. Animatorzy GOKiS przygotowali również rejsy kajakami po parkowych stawach. Piknik zakończył koncert w wykonaniu wokalistów GOKiS oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach. Całość zwieńczył recital duetu gitarowego 11 String Duo.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj