Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zapolice

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę walca

Redakcja, 04.08.2016, 12:12

W środę zduńskowolscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę walca, pracującego przy remoncie drogi w Ptaszkowicach. Mężczyzna miał w organizmie ponad dwa promile.

← REKLAMA

Około godziny 15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli otrzymał informację telefoniczną o podejrzeniu, iż operator walca wykonujący prace na drodze w miejscowości Ptaszkowice jest pijany. Zadysponowani na miejsce funkcjonariusze, po przebadaniu alko blow potwierdzili przepuszczenia.

Policjanci przewieźli operatora, 44-letniego mieszkańca gminy Zapolice na komendę, gdzie został on przebadany na alkometrze. Badanie wykazało w organizmie mężczyzny ponad dwa promile alkoholu.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz kara grzywny. Straci również uprawnienia do kierowania pojazdami. Konsekwencje wyciągnie również w stosunku do niego pracodawca.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj