Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wigilia w Hufcu Pracy w Zduńskiej Woli

Redakcja, 11.12.2013, 16:39

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

10 grudnia Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli zorganizował spotkanie wigilijne dla swoich uczestników. Przy wspólnym stole zasiadła młodzież z Łasku, Zduńskiej Woli oraz Poddębic. W spotkaniu wzięli również udział pracodawcy oraz ksiądz Mariusz Danielewski z Bazyliki Mniejszej pw. Najświętszej Marii Panny w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

- Spotkanie przebiegało w ciepłej, świątecznej atmosferze przy dźwięku kolęd oraz życzeniach opłatkowych. Bardzo pozytywnie wpłynęło ono na młodych ludzi, którzy z zaangażowaniem włączali się w jego przygotowanie - informuje Romuald Krystyniak, komendant HP w Zduńskiej Woli.

Celem zorganizowanego spotkania było ukazywanie i podtrzymywanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, pogłębianie przyjaznych uczuć w wzajemnych relacjach, wzbudzanie szacunku wobec wiary, a przede wszystkim poznanie nastroju i symboliki wigilijnego wieczoru. Ku zadowoleniu Kadry Hufca Pracy młodzież potrafi odpowiednio zachować się podczas uroczystości, zna i chętnie śpiewa kolędy, a składanie życzeń kolegom i koleżankom nie sprawia im żadnego problemu, wręcz wywołuje ogromną radość.

Święta Bożego Narodzenia to czas spełniania marzeń i wyjątkowych prezentów. To również magia choinki, blask bombek, zapach potraw a przede wszystkim to kontakt z najbliższymi. Wieczór wigilijny w tradycji polskiej jest najbardziej uroczystym i najbardziej wzruszającym wieczorem roku. Jest to chwila niezwykła dla nas wszystkich. To czas, kiedy powinniśmy docenić obecność drugiego człowieka. Uczy, że należy podzielić się nawet ostatnim kawałkiem chleba. Składamy sobie życzenia pomyślności i wybaczamy urazy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj