Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Przedświąteczne imprezy. Zaproszenia do zgarnięcia

Redakcja, 15.12.2013, 16:43

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Piątek przed świętami zapowiada się bardzo muzycznie. W klubie Montownia impreza w rytmach drum'n'bass oraz breakbeat, dubstep. W Variete koncert Revlovers i plastic.is.everywhere. Na obie imprezy będziemy mieć dla Was wejściówki.

← REKLAMA

Na "Merry Christmas Drum'N'BASS" zaprasza klub Montownia. Zagrają łódzcy artyści Atmosphere i Infinity oraz zduńskowolscy Webster i Misiek. Start imprezy o godz. 21, wejście będzie kosztowało 10 zł.

Klub Variete na piątek proponuje koncert dwóch zespołów. Revlovers to zespół założony wiosną 2010 roku w Łodzi, przez byłych członków formacji Vixo (Zduńska Wola) i Cutcat, grający alternatywną muzykę pop. Plastic.is.everywhere tworzą trzej muzycy ze Zduńskiej Woli: Witold Świerczyński, Paweł Rakowski i Łukasz Tyrakowski. Muzyczne inspiracje biorą z muzyki alternatywnej lat 80., ale nie tylko. Cały czas są twórczy i na różnych etapach istnienia ich muzyka nabierała nowych barw.

Na obie imprezy będziemy mieli dla Was bezpłatne zaproszenia. Bądźcie czujni, wkrótce poinformujemy jak je zdobyć.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj