Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Kto chce bezpłatne zaproszenie?

Redakcja, 17.12.2013, 17:58

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Mamy dla Was bezpłatne zaproszenia na dwie piątkowe imprezy. W klubie Montownia zagrają Atmosphere, Infinity,Webster i Misiek. W klubie Variete koncert zespołu Revlovers i plastic.is.everywhere.

← REKLAMA

Na obie imprezy mamy do rozdania po trzy pojedyncze zaproszenia. "Merry Christmas Drum'N'BASS" w Montowni rozpocznie się o godz. 21. Wjazd kosztuje 10 zł. Ci, którzy chcą zdobyć bezpłatną wejściówkę wysyłają do nas maila wpisując w tytule MONTOWNIA, a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Kto kryje się pod pseudonimem dj Webster?

W Variete koncertowy wieczór rusza o godz. 20:30. Bilety będą po 15 zł. Dla fanów Revlovers i plastic.is.everywhere też mamy przygotowane zaproszenia. Aby je zdobyć wysyłamy maila zatytułowanego VARIETE, w treści podajemy imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jaki jest skład zespołu plastic.is.everwhere?

Maile ślijcie na adres redakcjamałpazdunskawola24.pl. Pamiętajcie, aby je dobrze zatytułować. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które najszybciej wyślą do nas odpowiedzi na poszczególne pytania.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj