Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

"Eko" po raz drugi

Redakcja, 02.01.2014, 15:31

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Po raz kolejny Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli został doceniony za promocję ekologii. Tytuły "Ekobelfrów" zdobyły też dwie nauczycielki z tej szkoły.

← REKLAMA

Zespół Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli w III edycji Wojewódzkiego Konkursu "Ekobelfry" zdobył II miejsce w kategorii "EkoSzkoła". Nagroda to dyplom i czek o wartości 2,5 tys. zł. Gratulacje dyrektor szkoły Renacie Kosińskiej-Graf składał starosta Wojciech Rychlik na ostatniej sesji 2013 roku. Nagrodzone w kategorii "EkoBelfer" zostały też dwie nauczycielki z ZSS: Marta Pałuszyńska zajęła II miejsce, a Aneta Piontek III miejsce.

Konkurs organizuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Jego celem jest docenienie placówek edukacyjnych i nauczycieli za promowanie tematyki ekologicznej. Zduńskowolska szkoła może pochwalić się organizacją m.in. takich imprez ekologicznych jak "Święto drzewa".

Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej, jak i jego nauczycielki byli jedynymi nagrodzonymi reprezentantami powiatu zduńskowolskiego. W poprzedniej edycji szkoła tez zajęła II miejsce, to samo miejsce zajęła Marta Pałuszyńska.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj