Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Redakcja, 12.01.2014, 20:59

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Atrakcji co niemiara przygotowano w Zduńskiej Woli, która przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne hasło to "Na ratunek".

← REKLAMA

W Zduńskiej Woli główny sztab jest przy ZHP przy ul. Złotnickiego, drugi przy Publicznym Gimnazjum nr 1, a trzecie w domu kultury "Lokator", gdzie działa Stowarzyszenie Porozumienie Ponad Podziałami "Razem". Przez całą niedzielę atrakcji nie brakowało.

Wolontariusze z WOŚPową puszką na ulicach miasta można było spotkać już od wczesnego rana. Tradycyjnie każdy kto wrzucił pieniążka obdarowywany był czerwonymi serduszkami. Harcerze zachęcali do obklejania czerwonego "malucha" właśnie takimi serduchami. W siedzibie czekały tez inne atrakcje m.in. ścianka wspinaczkowa.

W Parku Miejskim można było spróbować swoich sił w wspinaczce po skrzyniach. Nad bezpieczeństwem czuwali zduńskowolscy strażacy. Wiele działo się w gimnazjum - tańce, zabawy, pokazy, była też kawiarenka. Popołudniu pokrojone ogromny tort i zrobiono sobie pamiątkową fotografię. Wieczorem przed budynkiem zorganizowano licytację, którą tak jak i w roku poprzednim poprowadziła Jolanta Zięba-Gzik, obecna dyrektor Miejskiego Domu Kultury. Wylicytować można było m.in. gadżety WOŚP, koszulki, prace podarowane przez Liceum Plastyczne w Zduńskiej Woli, głośniki, różne zaproszenia, a także koszulki WOŚP i zawodników różnych klubów.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj