Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Feryjny turniej w tenisa stołowego

Redakcja, 24.01.2014, 11:56

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

23 stycznia Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli zorganizował dla swoich podopiecznych z Łasku i Zduńskiej Woli rozgrywki w tenisa stołowego.

← REKLAMA

Dzięki długoletniej współpracy Hufca Pracy z Zakładem Usług Przemysłowych "Sagma" rozgrywki odbyły się w świetlicy Klubu "Rzemieślnik". W turnieju wzięło udział 14 uczestników Hufca Pracy. Impreza ta to przede wszystkim integracja naszej młodzieży, ale również propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez sport, a także zwiększenie aktywności fizycznej wśród uczestników jako alternatywa siedzącego trybu życia.

Mecze rozgrywane były w miłej atmosferze i dobrej zabawie zgodnie z zasadami fair play. Sędziującym rozgrywki był wychowawca Hufca Pracy Andrzej Nowak.

Po turnieju nastąpiło uroczyste zakończenie, słodki poczęstunek podczas którego ogłoszono wyniki i wręczono najlepszym uczestnikom nagrody.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj