Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Budują i okradają ratusz

Redakcja, 03.10.2012, 20:03

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Policjanci w punkcie skupu złomu zatrzymali mężczyzn, którzy sprzedawali drut zbrojeniowy skradziony z budowy zduńskowolskiego ratusza.

← REKLAMA

W środę w godzinach porannych "kryminalni" oraz dzielnicowy kontrolowali na terenie miasta punkty skupu złomu. Na jednym z nich natrafili na dwóch mężczyzn sprzedających pręty zbrojeniowe.

Stróżów prawa zainteresowało to, skąd mieszkańcy Łodzi w wieku 29 i 52 lat posiadają prawie 400 kilogramów tego materiału i dlaczego sprzedają go w Zduńskiej Woli. Po sprawdzeniu szybko okazało się, że mężczyźni pracują na terenie budowy ratusza miejskiego, zaś skradziona stal pochodziła właśnie z tego miejsca.

Mężczyźni zostali dowiezieni do komendy. Tam śledczy przedstawili im zarzuty kradzieży na szkodę firmy budującej zduńskowolski ratusz. Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_3 (IP: *.*.122.32), 23.10.2012, 11:45
  Fakt faktem że zduńsko wolanie będą mieć piękny ratusz... :)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj