Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Czytak Plus

Redakcja, 29.01.2014, 16:51

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza czytelników niewidomych i słabowidzących, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności z tytułu wzroku do bezpłatnego korzystania z odtwarzacza cyfrowych książek mówionych Czytak Plus i pakietu 741 cyfrowych książek.

← REKLAMA

Korzystanie z Czytaka Plus możliwe jest dzięki współpracy biblioteki ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym " Larix " w ramach realizacji projektu " Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących". Celem projektu jest wsparcie osób niewidomych w dostępie do nowości wydawniczych, literatury polskiej i światowej, w systemie książki cyfrowej , nagranej i zinterpretowanej przez znakomitych lektorów i aktorów.

W Czytaka Plus zaprogramowanych jest 25 tytułów książki mówionej, które na prośbę czytelnika można zmieniać na inne pozycje po wcześniejszym zgłoszeniu w bibliotece. Wykaz wszystkich tytułów jest zamieszczony na stronie internetowej biblioteki: www.biblzdmałpapoczta.onet.pl

Czytaka Plus będzie można wypożyczyć od 3 lutego w Wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży MBP przy ul. Łaskiej 12 w Zduńskiej Woli. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 43 823 30 62.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj