Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Prezydencka gala biznesu

Redakcja, 15.02.2014, 07:00

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Nagrody Laur Przedsiębiorczości i Prezydenta Miasta Zduńska Wola Piotra Niedźwieckiego rozdane.

← REKLAMA

Po raz piaty wręczono statuetki Laur Przedsiębiorczości, nagrody, która jest uhonorowaniem za działalność na rzecz Zduńskiej Woli. Galę przygotowano w piątkowy wieczór w restauracji "Hades". Rozpoczął ją występ młodej podopiecznej Andrzeja Wawrzyniaka. Po przemówieniach prezydenta Piotra Niedźwieckiego i zaproszonych gości wręczono statuetki.

Otrzymali je: Józef i Dorota Wrzesińscy, właściciele hurtowni materiałów budowlanych Dor-Dach; Mateusz Michalski z zakładu stolarskiego "Simex"; Grzegorz Tomaszczyk z firmy odzieżowej "Fabien"; Jerzy Banachowski z firmy "Bimex" zajmująca się sprzedażą wszelkiego rodzaju wyrobów śrubowych elektronarzędzi i innych narzędzi; właścicielka Studia Urody "Mira" Mirosława Pałatyńska.

Po raz trzeci przyznano Laur Prezydenta Miasta Zduńska Wola Piotra Niedźwieckiego, które otrzymali: prezes Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego Przemysław Andrzejak, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli Stefania Idziak, prezes Klubu AA "Rzemieślnik" Grzegorz Sapiejka oraz menadżer Społecznej Akademii Nauk w Zduńskiej Woli Mariusz Glinkowski.

Podczas gali wystąpił iluzjonista Maciej Pol. Na zakończenie bankiet.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj