Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Bezpieczniej na skrzyżowaniu

Redakcja, 23.02.2014, 11:03

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Zgodnie z zapowiedziami starostwa w Zduńskiej Woli na skrzyżowaniu ul. Piwnej, Paprockiej i Dolnej pojawiło się oznakowanie pozimowe.

← REKLAMA

Rozmowy na temat skrzyżowania ul. Piwnej, Paprockiej i Dolnej nasiliły się w ostatnim czasie z powodu zdarzeń drogowych, do których doszło tam tydzień temu. Najpierw o bezpieczeństwie na skrzyżowaniu mówił wiceprezydent i lider Porozumienia Ponad Podziałami Razem Andrzej Brodzki oraz radny miejski Andrzej Dąbrowski. Mówiono m.in. o potrzebie budowy ronda, a także namalowaniu znaków poziomych.

Zobacz: O poprawie bezpieczeństwa na skrzyżowaniu

Na skrzyżowaniu wspomnianych ulic zgodnie z zapowiedziami naczelnika Wydziału Dróg i Gospodarki Komunalnej Piotra Pacelta pojawiły się w piątek znaki poziome - pasy przejscia dla pieszych, oś jezdni, linie informujące, że kończy się droga z pierwszeństwem. Wcześniej postawiono także znaki STOP.

Wygląda na to, że rondo też może powstać. Na najbliższej sesji rady powiatu, 28 lutego, zostanie złożony wniosek o wprowadzenie zadania inwestycyjnego polegającego na przygotowaniu dokumentacji technicznej ronda.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_527 (IP: *.*.104.85), 24.02.2014, 08:14
  no to smiejcie się z brodzkiego już się ciesze jak POgoni to towarzystwo PO wyborach TAK TRZYMAC
  -3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj