Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Młodzież kontra wiedza o mieście

Redakcja, 10.03.2014, 13:19

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Gimnazjaliści zmierzyli się w poniedziałek z testem wiedzy na temat Zduńskiej Woli. We wtorek rozwiązywać go będą uczniowie szkół średnich.

← REKLAMA

W Publicznym Gimnazjum nr 4, które wchodzi w skład Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Kilińskiego test wyboru rozwiązywało ponad dwudziestu uczniów. Niektóre pytania zaskoczyły. O co m.in. pytano?

-O fabryki w Zduńskiej Woli, dużo było pytań dotyczących czasów wojny, na przykład kiedyś ktoś został rozstrzelany. Mnóstwo, mnóstwo dat - mówi Nina Szymonik, która oceniła test za bardzo trudny, ale przyznaje, że udział w konkursie był spontaniczny, bez przygotowań. -Trzeba na przyszły rok bardziej się przygotować. Pomysł jest ciekawy, podoba mi się. Ja to kupuję - dodaje.

Pytania przygotowało Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli, które jest też organizatorem I Konkursu Wiedzy o Mieście Zduńska Wola. We wtorek, 11 marca, swoją wiedzę na temat miasta sprawdzą uczniowie szkół średnich.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_613 (IP: *.*.22.140), 11.03.2014, 14:23
  Fajna inicjatywa Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj