Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wiosna w Variete. Konkurs

Redakcja, 19.03.2014, 15:55

W piątek pierwszy dzień wiosny. Przywitać go możecie muzycznie w klubie Variete. Tradycyjnie rozdajemy wejściówki na imprezę.

← REKLAMA

Jeśli jeszcze nie macie planów na piątkowe powitanie wiosny to proponujemy imprezę w klubie Variete przy ul. Piwnej. Pierwszy wiosenny wieczór i noc przepłynie tam w dawno niesłyszanych, ale utęsknionych rytmach reggae.

Utwory ze znanych i nieznanych wydawnictw winylowych wyselekcjonuje dla was Selector Goofy z Poznania. Początek o godz. 20. Wstęp 7 zł.

Dla trzech czytelników mamy bezpłatne wejściówki. Otrzymają je te osoby, które jako pierwsze wyślą maile na adres redakcjamałpazdunskawola24.pl z prawidłową odpowiedzią na pytanie: Jak nazywa się kukła, którą według zwyczajów należy utopić w pierwszy dzień wiosny oraz co symbolizuje? Maile należy zatytułować Variete, a w treści podać jeszcze swoje imię i nazwisko. Zwycięzcy otrzymają zwrotne maile.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj