Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Pamiętaj o melanżu. Konkurs

Redakcja, 02.04.2014, 13:34

Po udanej pierwszej odsłonie "Pamiętaj o melanżu" organizatorzy doszli do wniosku, że przyszedł czas na bis. W piątek znów potańczycie, a my mamy dla Was aż 7 bezpłatnych wejściówek.

← REKLAMA

Rap, funk, breakz, electro, 80s, UK garage to muzyka, o którą zadba dla Was Dj Meni, Yogoorth, Gizmovski oraz Dj Rosiu. Impreza już w piątek w klubie Variete przy ul. Piwnej. Start o godz. 21, wjazd kosztuje 8 zł.

Siedem osób może zaoszczędzić i otrzymać od nas bezpłatne wejściówki. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakich stylów muzycznych wyewoluował UK garage?

Na maile czekamy pod adresem redakcja@zdunskawola24.pl. W tytule wpiszcie KONKURS, a w treści odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko. Siedem pierwszych prawidłowych odpowiedzi wygrywa. Zwycięzcy otrzymają zwrotnego maila.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj