Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Jack Kraners w Variete. Konkurs

Redakcja, 10.04.2014, 06:38

Propozycja na piątkowy wieczór. W klubie Variete zagra zespół Jack Kraners. Dla trzech osób mamy bezpłatne wejściówki.

← REKLAMA

Jack Kraners zagra już w najbliższy piątek w klubie Variete o godz. 20. Zespół powstał na początku lat 90. i był wynikiem wspólnych muzycznych pasji i inspiracji jego członków. W ciągu kilku pierwszych lat pracy przez zespół przewinęło się kilku muzyków, jednak fundament pozostał niezmieniony do dziś.

Dość długa historia Jack Kraners, to również czas na "ustatkowanie rodzinno-zawodowe". Po około 12 latach przerwy członkowie zespołu wrócili do tego, z czego według nich się nie wyrasta... do muzykowania. W bluesowo-rockowym repertuarze często sięgają po utwory Led Zeppelin, ale dorobili się również własnego charakterystycznego brzmienia i muzycznego charakteru - w sam raz na długie podróże.
Skład zespołu to: Paweł Wolski - śpiew, Paweł Mielczarek - gitara, Piotr Mielczarek - gitara basowa, Dawid Leszczyk - perkusja.

To nie pierwszy koncert Jack Kraners w Zduńskiej Woli. Trzy pierwszy osoby, które napiszą w którym roku i w jakim miejsu zespół już zagrał w naszym mieście, otrzymają bezpłatną wejściówkę. Na maile czekamy pod adresem: redakcja@zdunskawola24.pl. W tytule wpiszcie Variete, a w treści swoje imię i nazwisko. Zwycięzcy otrzymają zwrotnego maila.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj