Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Znam swoje mocne i słabe strony

Redakcja, 11.04.2014, 14:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli zorganizował kolejne warsztaty w ramach programu autorskiego "Poznawanie siebie w aspekcie planowania kariery".

← REKLAMA

Temat spotkania 8 kwietnia brzmiał: "Moje mocne i słabe strony w aspekcie poszukiwania pracy". Zajęcia dla młodzieży przeprowadziła Małgorzata Trojanowska - Szymczak z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zduńskiej Woli. Wprowadzenia do tematyki zajęć dokonał komendant Hufca Pracy Romuald Krystyniak.

Celem przeprowadzonych dla młodzieży zajęć było zbudowanie samooceny i zaufania do własnej osoby, podniesienie poczucia własnej wartości, wzmocnienie pozytywnej postawy wobec poszukiwania pracy i oczekiwań z nią związanych. Młodzież poznała pojęcie i identyfikację własnych mocnych i słabych stron, podzieliła się indywidualnymi doświadczeniami, informacjami i przeżyciami związanymi z różnymi formami aktywności.

Uczestnicy aktywnie brali udział w przygotowanych ćwiczeniach, pracowali samodzielnie i w grupach zadaniowych, przeprowadzili profile osobowości, określili swoje własne wady i zalety oraz dokonali analizy temperamentów pod kontem predyspozycji zawodowych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj