Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Drum’n’bass night. Konkurs

Redakcja, 23.04.2014, 08:04

"Drum’n’bass night" zagości w piątkowy wieczór w klubie Montownia w Zduńskiej Woli. Na to wydarzenie mamy dla was bezpłatne wejściówki.

← REKLAMA

Dla publiki zagra ekipa prosto z Łodzi - dobrze znani i doświadczeni specjaliści w tej dziedzinie. Grali z takimi gigantami drumowego świata jak: Aphrodite, Aandt C, Friction, John B, Pendulum, J Majik i wielu wielu innych. A są to: Kasper, Infinity, Wachu oraz Misiek.

Impreza już w piątek, 25 kwietnia, start od godz. 21. Wejście 10 zł, ale do rozdania mamy 3 pojedyncze bezpłatne wejściówki. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "The Weekenders" to tytuł pewnego serialu. Kto jest jego twórcą?

Na maile czekamy pod adresem redakcja@zdunskawola24.pl. W tytule wpiszcie KONKURS, a w treści odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko. Siedem pierwszych prawidłowych odpowiedzi wygrywa. Zwycięzcy otrzymają zwrotnego maila.

Więcej o wydarzeniu: Drum’n’bass night

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj