Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Uczestnicy Hufca Pracy w wojewódzkich finałach konkursów

Redakcja, 26.04.2014, 14:38

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

23 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim odbył się wojewódzki etap konkursu "Sprawny w zawodzie, bezpieczny w pracy". Był to konkurs sprawdzający wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne młodzieży kształcącej się w zawodzie mechanika pojazdów samochodowych i cukiernika.

← REKLAMA

Reprezentacja Hufca Pracy w Zduńskiej Woli w składzie Paulina Kazimierczak i Rafał Kaczmarek, odbywająca praktyczną naukę zawodu w zawodzie cukiernik w Piekarni Andrzeja Knery zajęła 1 miejsce, wyprzedzając drużyny z Kutna i Rawy Mazowieckiej, zaś mechanicy pojazdów samochodowych - Przemysław Hoppe (z zakładu pracy "Autoweber") i Marcin Kopytek (z Zakładu Mechaniki Pojazdowej Pana Mirosława Kożusznika) zajęli czwarte miejsce, zaraz za drużyną z Łowicza, Wieruszowa i Sieradza.

W dniach 12-14 maja 2014r Paulina i Rafał będą reprezentowali nasze województwo i nasz hufiec na szczeblu ogólnopolskim w Pleszewie.Poprzez udział w ww. konkursach młodzież miała możliwość sprawdzenia swojego poziomu przygotowania do zewnętrznych egzaminów kwalifikacyjnych.

Celem uczestnictwa w imprezach kulturalno - oświatowych i rekreacyjno - sportowych było również wyrabianie w uczestnikach pożądanych cech takich jak: współpraca, kreatywność, konkurencyjność, wytrwałość, pracowitość i rzetelność, jak również kształtowanie postaw moralnych zgodnych z ideą fair play - zachowania równych szans w zdrowej rywalizacji - umiejętności poczucia dumy i radości z odniesionego zwycięstwa, ale i godnego przyjmowania poniesionej porażki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj