Redakcja, 28.04.2014, 08:18

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

W 24 kolejce klasy A, która odbyła się 27 kwietnia spotkały się dwa zespoły ze Zduńskiej Woli, wiec były to derby naszego miasta. Olimpia Karsznice Zduńska Wola podejmowała MKS Zduńska Wola lidera tabeli.

Początek spotkania należał do drużyny gospodarzy, gdzie trio zawodników Olimpii Sylwester Jarzębowski, Marcin Janicki i Przemysław Szeller stwarzali groźne sytuacje pod bramką MKS, ale z upływem czasu spotkanie się wyrównało i to goście 27 minucie po strzale Macieja Masłowskiego obieli prowadzenie. Wyrównującego gola zdobył już wcześniej wymieniony Sylwester Jarzębowski, który to precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w bramce MKS na 5 minut przed
zakończeniem pierwszej połowy.

W drugiej połowie ponownie groźnie zaatakowali gospodarze tego spotkania i po indywidualnej akcji Marcina Janickiego obieli prowadzenie na 2 : 1. W 62 minucie po składnej akcji zawodników MKS zdołali wyrównać a na listę strzelców wpisał się Mariusz Juszczak. W 74 minucie zwycięskiego gola dla Olimpii zdobył Przemysław Szeller i wynikiem 3:2 zakończyło się spotkania. Można dodać że dla ponad pięciuset osobowej publiczności zgromadzonej na trybunach mecz mógł się podobać . Zespół MKS nadal zasiada w fotelu lidera.

Olimpia Karsznice Zduńska Wola - MKS Zduńska Wola 3:2 (1:1)

Strzelcy bramek : Sylwester Jarzębowski 40', Marcin Janicki 56' , Przemysław Szeller 74' - Maciej Masłowski 27', Mariusz Juszczak 62'