Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Konkurs wiedzy o Zduńskiej Woli zakończony

Redakcja, 02.05.2014, 13:29

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

I Konkurs wiedzy o mieście Zduńska Wola, jaki zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli zakończony. W finale, jaki rozegrany został w studio lokalnej telewizji o I miejsce rywalizowali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

← REKLAMA

Najwięcej punktów, 20, zdobyła Maria Piontek z II LO. Za I miejsce otrzymała aparat i upominki ufundowane przez starostwo powiatowe w Zduńskiej Woli. II miejsce zajęła Paulina Józefiak, także licealistka z ,,dwójki", która za prawidłowe odpowiedzi uzyskała 19 punktów. Otrzymała talony za 300 zł od firmy Gatta oraz upominki od Dziennika Łódzkiego.

III miejsce przypadło Bartłomiejowi Wilczyńskiemu z ZSE. Dostał książkę autorstwa Jerzego Kozłowskiego od firmy Verte. Wszyscy otrzymają także dyplomy i upominki od Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli.

Wszyscy uczestnicy wykazali się sporą wiedzą na temat swojego miasta i byli najlepsi podczas wszystkich trzech etapów konkursu.

Zobacz też: Zwycięzcy konkursu ze szkół gimnazjalnych

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_748 (IP: *.*.22.140), 02.05.2014, 14:22
  Sympatyczni i mądrzy młodzi ludzie.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj