Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Cyrk Arena da spektakl. Konkurs

Redakcja, 06.05.2014, 13:43

Pokaz dzikich zwierząt m.in. lwów, akrobacje, występy clownów i wiele innych atrakcji będzie czekać na zduńskowolan w piątek, 9 maja, w Cyrku Arena. Dla naszych czytelników mamy bezpłatne zaproszenia.

← REKLAMA

Tegoroczny program stworzony został z myślą o dzieciach, młodzieży jak i dorosłych. Podczas spektaklu występują najlepsi artyści z: Czeczenii, Rosji, Ukrainy, Czech i Polski. Program jest pełen atrakcji, można zobaczyć w nim: ekwilibrystykę na wałkach, akrobacje pod kopułą cyrku na linie pionowej, duet akrobatyczny na trapezie(ramka), żonglerkę, hula-hop oraz jedyne w Polsce persze - akrobacje na stalowych masztach. O dobrą zabawę pomiędzy występami artystów zadbają Clowni z Ukrainy.

Jak na tradycyjny cyrk przystało nie zabraknie pokazów zwierząt. Główną atrakcją sezonu jest pokaz 5 lwic i lwa, który zaprezentuje Tomas Ringel z Czech, ponadto zobaczyć będzie można: wielbłądy, kucyki, lamy, alpaki, kozy, osiołki oraz niezwykłe umiejętności wyższej szkoły jazdy konia rasy andaluzja. Cyrkowy spektakl będzie można obejrzeć 9 maja o godz. 17.30 przy ul. Kobusiewicza.

Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na spektakl. Każdy dla osoby dorosłej plus dziecko do lat 10. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi wyślą do nas maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie: Jak nazywa się dyrektor Cyrku Arena?

Czekamy na wasze maile pod adresem redakcjamałpazdunskawola24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać CYRK, a w treści także swoje imię i nazwisko. Zwycięzcy otrzymają zwrotnego maila.

Fot. mat. pras. Cyrku Arena

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj