Wiadomości / Zduńska Wola

Ostre strzelanie MKS

Redakcja, 12.05.2014, 10:35

MKS Zduńska Wola, lider w klasie A, urządził sobie w niedzielę 11 maja ostre strzelanie pokonując LKS Tubądzin aż 10 : 0!

Zespół gości przyjechał na mecz w niekompletnym składzie tzn. w "dziesiątkę" więc zawodnicy MKS rozpoczęli ataki na bramkę gości od pierwszej minuty. Ostre strzelanie rozpoczął już 4 minucie Łukasz Rakowski. W 43 minucie zawodnik LKS Tubądzin ujrzał drugą żółtą kartkę za faul na Przemysławie Pawłowskim i musiał opuścić boisko.

W 63 minucie sędzia zakończył mecz ponieważ dwóch zawodników gości doznało kontuzji co spowodowało zdekompletowanie zespołu z Tubądzina. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem MKS. Dobre spotkanie rozegrał w barwach MKS Marcin Matysiak, który "rządził" w środku pola .
Nadmienić też trzeba, że wiceliderzy odnotowali również wysokie zwycięstwa . KS Chojne pokonało GKS Burzenin 11:1 a LKS Zapole wygrało z Tęczą Brodnia 9:0

MKS Zduńska Wola - LKS Tubądzin 10:0
Strzelcy bramek : 4' 36' Rakowski , 6' samobójcza , 24' Juszczak, 32' 40' 45' Masłowski, 48' 57' Pawłowski, 60' Pietrzykowski.