W niedzielę 7 października na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna Pogoni Ekolog Zduńska Wola rozegrała mecz jedenastej kolejki IV ligi łódzkiej z zespołem Boruty Zgierz.
Zduńskowolanie dosyć pechowo zaczęli to spotkanie, bo już w 10 minucie po faulu na zawodniku Boruty sędzia podyktował rzut karny dla gości, który udało im się wykorzystać. Jednakże jeszcze w pierwszej połowie meczu wyrównującą bramkę zdobył Filip Sysio. Na 5 minut przed końcem spotkania zwycięską bramkę dla Pogoni Ekolog z rzutu karnego zdobył grający trener Grzegorz Kaleta (na zdjęciu).
Skład drużyny:
Krzysztof Chruściel - Marek Witczak (67' Krystian Grzelak), Piotr Świniarski, Damian Grzelak - Grzegorz Królewiak (85' Michał Lewandowski), Łukasz Swiatowy, Grzegorz Kaleta, Mateusz Boruń, Rafał Porada (75' Konrad Jerzak) - Michał Ignaczak (60' Bartłomiej Kubicki), Filip Sysio
Trenerzy drużyny: Grzegorz Kaleta - Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Sylwester Malik
Zółte kartki:
Piotr Świniarski, Filip Sysio, Mateusz Boruń, Grzegorz Kaleta (Pogoń Ekolog)
Mateusz Wujcik, Tomasz Antczak, Łukasz Sołtys - 2, Przemysław Snita (Boruta)
Czerwona kartka:
Łukasz Sołtys (67' Boruta)
Następny mecz ligowy drużyna Pogoni Ekolog rozegra w sobotę 13 października o godzinie 16:00 na wyjeździe z aktualnymi liderami IV ligi grupy łódzkiej - Zjednoczonymi Stryków.
Pozostałe wyniki 11 kolejki:
Zawisza Pajęczno 1-0 Jutrzenka Warta
Włókniarz Pabianice 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski
Warta Działoszyn 4-2 Włókniarz Zgierz
Włókniarz Moszczenica 0-0 Mechanik Radomsko
Pilica Przedbórz 0-0 Orlęta Cielądz
Zjednoczeni Stryków 1-0 KS Paradyż
Sorento Zadębie Skierniewice 1-1 Mazovia Rawa Mazowiecka
LKS Kwiatkowice 4-1 Górnik Łęczyca
Tabela IV ligi (grupa łódzka):
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty |
1. | Zjednoczeni Stryków | 11 | 26 |
2. | KS Paradyż | 11 | 24 |
3. | Włókniarz Moszczenica | 11 | 23 |
4. | Zawisza Pajęczno | 11 | 22 |
5. | LKS Kwiatkowice | 11 | 22 |
6. | Mechanik Radomsko | 11 | 21 |
7. | Sorento Zadębie Skierniewice | 11 | 20 |
8. | Górnik Łęczyca | 11 | 19 |
9. | Warta Działoszyn | 11 | 16 |
10. | Mazovia Rawa Mazowiecka | 11 | 14 |
11. | Pogoń Ekolog Zduńska Wola | 11 | 14 |
12. | Pilica Przedbórz | 11 | 12 |
13. | Jutrzenka Warta | 11 | 10 |
14. | Concordia Piotrków Trybunalski | 11 | 10 |
15. | Boruta Zgierz | 11 | 8 |
16. | Włókniarz Zgierz | 11 | 7 |
17. | Włókniarz Pabianice | 11 | 5 |
18. | Orlęta Cielądz | 11 | 5 |