Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Elektroniczna Noc Teatralna ZSE

Redakcja, 01.06.2014, 07:21

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Wyjątkowy wieczór i noc spędzili uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli. Przygotowano tam "Elektroniczną Noc Teatralną".

← REKLAMA

Wieczorną imprezę zorganizowano w nocy z piątku na sobotę. Przyszli na nią nie tylko uczniowie ZSE, ale także ich rodziny, koledzyoraz nauczyciele.

Podczas wieczoru można było obejrzeć spektakl "Czary Mary Spółka z o.o." w wykonaniu grupy teatralnej Pod Napięciem z Elektronika oraz "7 grzechów głównych" grupy teatralnej "Face To Face" (F2F) z Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Częścią nocnego spotkania były warsztaty teatralne m.in. z teatralnego savoir-vivre. W programie znalazła się także projekcja filmu "Cześć Tereska" Roberta Glińskiego. Film przedstawia problem młodzieży, która boryka się z wieloma problemami tego świata.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj