Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wyścig "Solidarności". Będą utrudnienia w ruchu

Redakcja, 01.07.2014, 14:26

W środę kolarze 25 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków przejadą ulicami Zduńskiej Woli. Będą utrudnienia w ruchu.

← REKLAMA

Od godziny 15:00 do 18:30 w związku z planowanym Mini Wyścigiem "Solidarności" zostanie zamknięta ulica Łaska od ulicy Osmolińskiej do Alei Kościuszki. Dla potrzeb obsługi wyścigu i wozów technicznych planuje się wyłączyć z ruchu z pomocą technicznych urządzeń bezpieczeństwa ruchu, ulicę Szkolną od ulicy Srebrnej do ulicy Łaskiej, organizując tam miejsca parkingowe dla tych pojazdów.

O godzinie 18:30 planowany jest start honorowy na ulicy Łaskiej 61 przy Zespole Szkół Elektronicznych a następnie ulicami Łaską ,Kościelną, Dolną, Główną, Łąkową, Alojzego Orione, Łaską, Kościelną, Złotą, Widawską w kierunku Zapolic i Widawy. Według harmonogramu wyścigu peleton opuści teren powiatu o godzinie 19:08.

- Z uwagi na trasę przejazdu na całym odcinku trasy wystąpią utrudnienia w ruchu. Zwracamy się do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po Zduńskiej Woli. Na trasie przejazdu godzinę przed rozpoczęciem wyścigu zabronione będzie parkowanie pojazdów na jezdni - informuje Jacek Kozłowski, rzecznik prasowy zduńskowolskiej komendy.

W wyciu będzie brało udział około 130 zawodników.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj