Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Muzeum na kółkach - spacer i kino

Redakcja, 14.07.2014, 18:40

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Pospacerować śladami zduńskowolskich Żydów, a także obejrzeć filmy mieli okazję mieszkańcy w sobotę - ostatniego dnia wizyty w Zduńskiej Woli "Muzeum na kółkach".

← REKLAMA

Licznie pojawili się mieszkańcy na spacerze odwiedzając miejsca ważne dla kultury żydowskiej w Zduńskiej Woli. Przewodnikiem była Kamila Klauzińska, która pokazała m.in. gdzie stała synagoga przy ul. Sieradzkiej. Uczestnicy z zaciekawieniem słuchali, a także sami włączali się do opowiadania i dzielili swoimi wspomnieniami.

Popołudniu w Miejskim Domu Kultury wyświetlano filmy prezentowane na festiwalu ,,Żydowskie Motywy". Obejrzano takie tytuły jak: "Pani spod szóstki" i "Twarze nieistniejącego miasta".

Zobacz też: Muzeum na kółkach

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_954 (IP: *.*.217.254), 15.07.2014, 13:37
  To była wspaniała lekcja historii i pięknie spędzony czas. Pani Kamilo - dziękujemy. Dziękujemy także dyrektorowi Muzeum m. Zduńska Wola. Pozdrawiamy - Zofia i Lowka z Łodzi
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj