Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Sieradzka i zduńskowolska firma wyremontują ul. Sieradzką

Redakcja, 06.08.2014, 15:28

Jeszcze w tym roku ul. Sieradzka ma być kompleksowo zmodernizowana. Starostwo właśnie rozstrzygnęło przetarg.

← REKLAMA

Przetarg rozpisano na dwa zadania, do których zgłosiło się po kilka firm. Najlepszą ofertę w części pierwszej czyli przebudowie ul. Sieradzkiej i placu Wolności firma Bud-Trans z Sieradza w partnerstwie z Zakładami Usług Komunalnych w Zduńskiej Woli.

Drugą część zadania czyli "Przebudowę istniejących sygnalizacji świetlnych wraz z ich połączeniem na skrzyżowaniach ulic Łaskiej - Dąbrowskiego - aleje Kościuszki i Łaskiej - plac Wolności - Kościuszki" wybrano firmę "Macuga" z Sieradza.

Zakres inwestycji jest szeroki - zmieni się nawierzchnia, pojawią się zatoki postojowe, autobusowe, azyl dla pieszych, nowe przejścia, chodnik i ścieżka rowerowa. Sygnalizacja świetlna będzie miała zegar odmierzający czas do zmiany świateł.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj