Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Powiat z absolutorium

Redakcja, 24.05.2013, 17:42

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Podjęcie uchwały w sprawie udzielenie absolutorium za ubiegły rok dla Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego było jednym z ważniejszych punktów piątkowej sesji powiatu. Za jego przyjęciem było 15 radnych, 4 radnych wstrzymało się od głosu.

← REKLAMA

Zanim rajcy zagłosowali starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik omówił zeszłoroczny budżet, który jak się okazało został wykonany niemal w stu procentach. Do najważniejszych inwestycji starosta zaliczył termodernizację I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Elektronicznych, czy przebudowanie w całości ul. Dąbrowskiego oraz zakończenie pierwszego etapu przebudowy ul. Karsznickiej.

- Rok 2012 pomimo kryzysu, trudności, które są w państwie, udało nam się szczęśliwie przejść. Oceniam to wykonanie budżetu jako dobre - mówi Wojciech Rychlik.

Gdy przyszedł czas na głosowanie nie wszyscy radni podnieśli rękę. 4 radnych z klubu Prawa i Sprawiedliwości wstrzymało się od głosu.

- Od kadzenia jest koalicja, my jesteśmy od realizmu i twardej oceny. Co zdecydowało? Służba zdrowia, czyli nierozwiązana sprawa szpitala, który cały czas jest w zagrożeniu ewentualnej likwidacją albo nie uzyskania kontraktu w 2016 roku. Łącznik, którego właściwie nie ma. To jest właściwe wstępne studium, które przewiduje, że łącznik może będzie albo nie - tłumaczy decyzję Zbigniew Piotrowski, radny z PiS.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj