Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Półkolonie Letnie w Karsznicach

Redakcja, 27.08.2014, 11:48

Od 23 sierpnia do 29 sierpnia na obiekcie Orlik w Karsznicach odbywają się Półkolonie Letnie dla dzieci z Karsznic i okolic.

← REKLAMA

Grupa 25 dzieciaków dzięki Urzędowi Miasta Zduńska Wola , Miejskiemu domu Kultury oraz Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola mogą uczestniczyć w wielu wydarzeniach, zajęciach oraz wycieczkach.

Dzieci mogą zwiedzić Muzeum Miasta Zduńska Wola wyjechać na wycieczkę do Zoo w Borysewie a także na sportowo spędzić ostatnie dni wakacji pod okiem trenerów Sylwestra Malika oraz Grzegorza Kalety.

Dzieci także mają zagwarantowane posiłki w pobliskim barze a zajęcia nawet przy niekorzystnej pogodzie mogą być realizowane w dużym namiocie, który został przygotowany specjalnie na ten obóz.

- Chcemy zapewnić jak najlepsze warunki, zachęcić do trenowania, uprawiania jakiegoś sportu. Oczywiście staramy się, aby dzieci czuły się bardzo dobrze przez co prowadzimy dużo zajęć sportowych, konkursów oraz pracy w grupach. Myślę, że nikt się nie nudzi i z tego co widać dzieci chętnie przychodzą na nasze zajęcia. Wszystko jest przygotowane profesjonalnie, to cieszy że mamy wszystko, co potrzeba - mówi Sylwester Malik, animator Orlika.

Fot. Sylwester Malik

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj