Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Redakcja, 05.09.2014, 12:46

Zatrzymany w środę mężczyzna usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Dotyczyły one posiadania marihuany i amfetaminy.

← REKLAMA

W środę rano funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności przeciwko przestępczości narkotykowej, zatrzymali w jednym z mieszkań na ulicy Sieradzkiej 27-letniego zduńskowolanina. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych w jednym z nich znaleźli 9 torebek z amfetaminą i jedną z marihuaną.

27-latka zabrano na komendę, gdzie też zważono zawartość torebek. Było w nich prawie 7 gram amfetaminy i pół grama marihuany. Trwają czynności mające na celu ustalenie w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie narkotyków. Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnego dnia na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawiono mu zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie narkotyków.

Zduńskowolaninowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj