Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Ekopracownia w ILO

Redakcja, 24.09.2014, 11:06

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Nauka biologii, chemii czy przyrody w I Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli nabrała nowego wymiaru. Otwarto tam ekopracownicę.

← REKLAMA

- Myśleliśmy, aby otworzyć w tej sali skansen - żartował podczas oficjalnego otwarcia ekopracowni Tomasz Siemienkowicz. Fakt, poprzedni stan sali nie był najlepszy, ale to się zmieniło, dzięki udziałowi w programie "Moja wymarzona ekopracownia" dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

- Taka pracownia to marzenie każdego nauczyciela. Ja jestem o tyle szczęśliwsza, że to marzenie się spełniło. Zamysł, aby powstała ekopracownia był od dawna. W kwietniu 2014 roku złożyliśmy wniosek, udało się - mówi nauczycielka biologii i chemii w I LO Anna Stykała.

Salę wyremontowano i wyposażono w sprzęt multimedialny i naukowy, co podniesie komfort edukacji młodych ludzi. Są eksponaty, ale i stół do przeprowadzania eksperymentów. Są także nowoczesne mikroskopy.

Podczas otwarcie ekopracowni w środę obecni byli goście, nie zabrakło także przecięcia wstęgi.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj