Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Powiatowy dzień nauczyciela

Redakcja, 13.10.2014, 18:58

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dyrektorzy i nauczyciele szkół powiatowych otrzymali nagrody finansowe. Uroczystość przygotowano z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

← REKLAMA

W poniedziałek w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli przygotowano uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której wręczano nagrody starosty za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Nagrodami uhonorowano dyrektorów: Renatę Kosińską-Graf z Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej, Agnieszkę Jaśkiewicz z Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli oraz Justynę Kunkel z Zespołu Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica.

Nagrodzeni nauczyciele to: Barbara Perlińska z I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego, Wanda Aleksandrowicz z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II, Małgorzata Woźnicka z Elektronika, Małgorzata Olizarowska z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte, Iwona Kozaczuk z Zespołu Szkół w Karsznicach, Bogumiła Filipiak z Zespołu Szkół Rolnicze CKU w Wojsławicach, Izabela Szymczak z Zespołu Szkół Specjalnych oraz Marcin Matysiak z Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Nauczyciele i dyrektorzy zostali nagrodzeni kwotami od 2,8 tys. zł do 3 tys. zł.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj