Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Spotkanie z Czejarkiem

Redakcja, 22.10.2014, 10:51

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Roman Czejarek, znany dziennikarz, przede wszystkim z audycji Polskiego Radia gościł w Zduńskiej Woli na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

← REKLAMA

Zduńskowolanie licznie przyszli na wtorkowe spotkanie z Romanem Czejarkiem, który opowiadał anegdoty związane z radiem, a także to, jak ludzie mylą go z... Zygmuntem Chajzerem czy Markiem Niedźwieckim.

-Generalnie radiowcy mają wszystko sprytnie przewidziane i przemyślane, nawet jak wy myślicie, że jest to improwizacja to z reguły jest to bardzo dokładnie zrobione - zdradzał Roman Czejarek.

Czejarek w Zduńskiej Woli promował swoją książkę zatytułowaną "Kochane Lato z Radiem", w którym zawierają się historie z 25-letniej kariery Czejarka jako radiowca.

Kolejne spotkanie autorskie w miejskiej bibliotece już za tydzień. 28.10.2014 r. o godz. 18 w sali wystawienniczej domu kultury przy ul. Łaskiej będzie gościł Rafał Ziemkiewicz. Spotkanie zatytułowano ." Jakie piękne samobójstwo" czyli rozważania na temat polskiego bohaterstwa i jego skutków.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj