Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wymarzona wycieczka Adriana

Redakcja, 24.10.2014, 16:26

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Wyjątkowe urodziny miał 7-letni Adrian, który wraz z mamą i siostrą odwiedził policjantów. Wyszedł stamtąd nie tylko z wrażeniami, ale i prezentami.

← REKLAMA

Adrian bardzo chce zostać policjantem. Marzył również o tym, aby na siódme urodziny otrzymać maskotę policyjną. Jego marzenia w po części się spełniły. Przyczyniła się do tego siostra Adriana, która opisała marzenie brata i wysłała maila do Wydziału Prezydialnego Komendanta Głównego Policji.

W piątek, w dniu 7 urodzin Adrian wraz z siostrą i mamą przyszedł do Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli z wizytą, którą zorganizowali miejscowi policjanci. Podczas wizyty komendant powiatowy inspektor Włodzimierz Kłobus złożył jubilatowi serdeczne życzenia i przekazał mu maskotkę oraz wiele innych gadżetów związanych z tematyka policyjną. W powitaniu malucha uczestniczył również Komisarz Błysk, maskotka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Po kilkunastu minutach spędzonych w gabinecie dowódcy garnizonu zduńskowolanin wyruszył zwiedzić komendę. Zobaczył centrum dowodzenia, strzelnicę, salę ćwiczeń oraz areszt. Najwięcej radości przyniosły mu odwiedziny w strzelnicy, gdzie mógł celować do tarczy z broni laserowej na trenażerze strzeleckim. Z wizyty w komendzie zadowolony był nie tylko chłopiec, ale również jego siostra i mama, które pierwszy raz odwiedziły komendę.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_1285 (IP: *.*.22.140), 27.10.2014, 07:57
  Uroczy malec i miał wspaniałe urodziny1 Ale co będzie jak kilka tysięcy siedmiolatków i ośmiolatków zapragnie zwiedzania w urodziny komendy, straży pożarnej itp i to wraz z rodzinami? jak to się będzie miało do pracy tych instytucji. Przez cały rok? Ale inicjatywa super!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj