Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany wjechał w słup

Redakcja, 07.11.2014, 12:11

Nietrzeźwy kierowca opla wjechał w czwartek w słup na ulicy Spółdzielczej w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Mundurowi zostali wezwani telefonicznie do zdarzenia drogowego. Anonimowa osoba poinformowała dyżurnego komendy, że kierujący samochodem osobowym opel astra uderzył w słup stojący przy drodze. Gdy policjanci "drogówki" dojechali na miejsce sprawca kolizji siedział w samochodzie. Został wylegitymowany. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec powiatu puławskiego.

Wygląd 26-latka wzbudził podejrzenia stróżów prawa co do stanu jego trzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. Podczas dalszego sprawdzania wyszło na jaw, że pojazd nie należał do niego. Mężczyzna wziął go bez zgody właściciela. W związku z tym odpowie teraz przed sądem za krótkotrwałe użycie pojazdu i kierowanie nim w stanie nietrzeźwym. Poniesie również karę za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Za popełnione przestępstwa grozi 26-latkowi kara pozbawienia wolności do pięciu lat. Za wykroczenie kara grzywny do 500 złotych.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj