Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Drogi ze "schetynówką"

Redakcja, 04.12.2014, 14:04

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Jest ostateczna lista wniosków o dofinansowanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych tzw. schetynówek. Na liście znalazły się drogi z powiatu zduńskowolskiego.

← REKLAMA

Z naszego terenu najwyżej, czyli na 14. miejscu, na liście znalazł się wniosek na "Przebudowę ulicy Widawskiej nr 4932E wraz ze skrzyżowaniem z ul. Piotrkowska w Szadku" z dofinansowanie 1, 475 mln zł. Do remontu tej drogi trzeba będzie dołożyć drugie tyle.

Powiatowi zduńskowolskiemu nie udało się jednak zdobyć pieniędzy na II etap przebudowy drogi powiatowej Nr 4906E na odcinku Janiszewice - Wymysłów - Gajewniki w gminie Zduńska Wola. Wniosek znalazł się na 31. pozycji, a lista wniosków z dofinansowaniem zamknęła się na miejscu

Gmina Zapolice zdobyła ponad milion złotych na przebudowę drogi nr 119001E Beleń - Strońsko. Gmina Zduńska Wola prawie 417 tys. zł na przebudowę drogi we wsi Czechy. Wśród dróg gminnych pieniędzy zabrakło na wniosek miasta Zduńska Wola dotyczący budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Długiej i Moniuszki. Znalazł się on dopiero na 33. pozycji. Lista wniosków dróg gminnych z dofinansowaniem zamknęła się na miejscu 21.

Lista rankingowa

Zobacz też: Inwestycje w drogi

Fot. arch. zw24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_2558 (IP: *.*.78.113), 04.08.2016, 06:59
  drogowe ; połączyć rembieszów z korzeniem do burzenina byłby to wylot i łącze zduńskiej woli z wieluniem , złoczewem czyli nową odkrywką węgla brunatnego co dałoby inpuls na nowe miejsca pracy dla tej części terenu co zmniejszyłoby emigrację ludzi z tych terenów.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2558 (IP: *.*.78.113), 12.11.2016, 07:29
   dobre rozwiązanie i otwarcie na tereny dla wypoczynku mieszkańców miasta zduńskiej woli i bliższa droga która łączy te regiony .
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj