Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

"Mikołajkowe cuda" znów radują dzieci

Redakcja, 08.12.2014, 12:58

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Bezcenna radość dzieci pojawiła się na kolejnych spotkaniach z cyklu "Mikołajkowe cuda". Dla najmłodszych wystąpili artyści, były słodkie upominki i odwiedziny Świętego Mikołaja.

← REKLAMA

Trzy tysiące dzieciaków weźmie udział w tegorocznej imprezie "Mikołajkowe cuda", która zorganizowana jest po raz 14. W poniedziałek pierwsze kilkaset dzieci pojawiło się w Zduńskowolskim Centrum Integracji "Ratusz". Na scenie wystąpił m.in. Mikołaj Kaczmarek ze swoimi magicznymi sztuczkami czy zespół Arabesque.

-Idea "Mikołajkowych cudów" polega na tym, aby pokazać dzieciom coś, co jest związane ze świąteczną magią, a równocześnie, aby mogły otrzymać słodkie upominki. W pierwszej chwili impreza miała być tylko dla dzieci, które są w trudnej sytuacji materialnej, ale potem pomyśleliśmy sobie, że trudno rozgraniczyć, których to dotyka mniej, a których bardziej. Jeśli wszystkie w tym wezmą udział, nie będzie problemu - mówi Maria Donat, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży, które jest organizatorem akcji.

Maria Donat podkreśla, że gdyby nie pomoc artystów, MDK czy władz samorządowych, które zakupiły dla dzieci słodkości trudno by było przygotować imprezę dla tylu dzieci z naszego powiatu. Zachęca też, aby pamiętać o stowarzyszeniu podczas przekazywaniu 1 proc. podatku.

"Mikołajkowe cuda" odbędą się jeszcze we wtorek i w środę w sali widowiskowej ratusza.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj