Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Remondis w Zduńskiej Woli

Redakcja, 06.06.2013, 17:48

Zduńskowolski magistrat rozstrzygnął przetarg na wywóz odpadów od mieszkańców miasta. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Remondis z Warszawy.

← REKLAMA

Przypomnijmy, że Zduńska Wola została podzielona na dwa sektory: północny i południowy. Po przetargu okazało się, że odpady od zduńskowolan z obu sektorów odbierze ta sama firma, czyli Remondis. Za wykonanie usługi w jednym zaoferowała ponad 2 mln 288 tys. zł, a w drugim za ponad 2 mln 890 tys. zł.

Do przetargu przystąpiły jeszcze trzy firmy, jedna została odrzucona z przyczyn formalnych. Na razie magistrat czeka na uprawomocnienie wyników przetargu. Jeśli nie wpłyną ewentualne odwołania firm, umowa zostanie podpisana z Remondis. Nowa ustawa "śmieciowa" ma obowiązywać od 1 lipca tego roku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj