Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Rock The City. Teraz tylko finał

Redakcja, 08.06.2013, 21:50

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Jest już pełen skład finałowy imprezy Rock The City. Podczas Dni Zduńskiej Woli walczyć będą Sleepwalker, Tabula Raza i Mentally Blind.

← REKLAMA

Po kilku długich tygodniach w końcu wiadomo, które kapele powalczą o 2 tys. zł i opiekę menadżerską. W miniony piątek w Variete odbyła się ostatnia walka półfinałowa. Decyzją jury i publiczności do finału wszedł zduńskowolski zespół Tabula Raza, który konkurował z łódzkim Sound Glass i bełchatowskim Tune Up.

Tzw. dziką kartę otrzymał zespół Mentally Blind, który tworzą chłopaki ze Zduńskiej Woli i Sieradza. Trzecim finalistą jest bełchatowska kapela Sleepwalker. Zespoły wielki finał zagrają 14 czerwca, podczas Dni Zduńskiej Woli, na dużej scenie na terenie MOSiR (za górką).

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj