Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Testowani z wiedzy o Zduńskiej Woli

Redakcja, 12.03.2015, 14:07

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Rozpoczął się II Konkurs Wiedzy o Mieście Zduńska Wola. W czwartek test rozwiązywali gimnazjaliści.

← REKLAMA

Z 25 pytaniami zamkniętymi zmagali się w czwartek gimnazjaliści. Pytania dotyczyły oczywiście Zduńskiej Woli m.in. którą rocznicę nadania praw miejskich będzie obchodziła w tym roku Zduńska Wola.

-Pytania nie były trudne - oceniali uczniowie, którzy wyszli z sali lekcyjnej już kilka minut od rozpoczęcia testu. Później opinie były już różne. W piątek do podobnego test przystąpią uczniowie szkół ponadgimnazjalnych ze Zduńskiej Woli, ale i szkoła z Wojsławic.

W sumie to konkursu przystąpi ok. 250 osób. Z każdej ze szkół zostaną wyłonione trzy najlepsze osoby, które wezmą udział w kolejnym etapie, który odbędzie się 19 marca w Domu /kultury "Na Pięterku". Finał obejrzymy w kwietniu w zduńskowolskiej telewizji.

Jolanta Jeziorska z Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli, organizatora konkursu, przypomina, że jego ideą jest umacnianie tożsamości młodych zduńskowolan i pogłębiania ich wiedzy na temat miasta.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat Zduńskiej Woli? Rozwiąż test z galerii poniżej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj