Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

W poszukiwaniu szkoły

Redakcja, 19.03.2015, 16:56

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Gimnazjaliści zapoznawali się z ofertą szkół średnich podczas targów edukacyjnych specjalnie dla nich zorganizowanych w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

I Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli przeżyło w czwartek oblężenie gimnazjalistów. Odbył się tam XVI Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów. Na szkolnej sali gimnastycznej zaprezentowało się 19 placówek: szkół ponadgimnazjalnych oraz instytucji związanych z edukacją,

Wśród wystawców znalazły się m.in. szkoły artystyczne, licea, technika, urząd pracy, szkolna bursa, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu, 32. Baza Lotnicza w Łasku, Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, czy Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli.

Targi odwiedzili uczniowie z 11 gimnazjów z powiatu zduńskowolskiego i łaskiego. Targom towarzyszyły też atrakcje artystyczne m.in. pokaz mody przygotowany przez Technikum Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, zumbę z pokazem zawodów z Zespołu Szkół w Karsznicach, ciekawe projekty uczniów "Elektronika". Targi zorganizowało Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj